wtorek, 31 lipca 2007
Tu jest wiele osób co zarabiają poniżej średniej, ale zrobimy wszystko, co jest w naszej mocy, by wszyscy zarabiali powyżej średniej.

- Przypisywane Edwardowi Ochabowi


Z bloga pewnego matematyka: andsol.blox.pl
23:45, anuszka_ha3.agh.edu.pl , Społeczeństwo
Link Komentarze (1) »
piątek, 20 lipca 2007
Pisałam wcześniej, że prezerwatywy nie szkodzą zdrowiu kobiety.

...A jednak szkodzą. Są badania naukowe!

LINK
(całość - pdf)

;-)


Wiadomość dzięki doktorowi xk.
Komentarz dzięki red. meisnerowi z Młodego Fizyka.
BTW. lekarzom proponuję założenie analogicznego bloga - Będąc Młodą Lekarką. Chętnie poczytam więcej takich przypadków...
07:32, anuszka_ha3.agh.edu.pl , Społeczeństwo
Link Komentarze (1) »
środa, 18 lipca 2007
Absurdalna uroczystość religijna zorganizowana przez Radio Maryja. Orgia zbiorowego masochizmu: Ach, jak oni nas prześladują! Jak oni nas cudownie prześladują! Z treści modłów wynika, że ksiądz Rydzyk najwyraźniej szykuje się na bycie zamordowanym. Na ołtarzu w hołdzie Maryi składane są... dowody zbrodni: dziesiątki pudeł i segregatorów z kłamliwymi wycinkami gazet szkalujących Radio Maryja. Są też kasety z nagraniami z telewizji. Wszystko to dźwiga korowód studentów Uczelni Rydzyka. Zapewne zgrali również cały internet na płytkę i złożyli na ołtarzu. W końcu uczelnia daje licencjaty z informatyki. Wśród darów - na ołtarz wędruje ikona Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Czyżby też dowód wrażej propagandy?!? Na koniec modlitwa do Maryi o przemianę wszystkich Szawłów w Pawłów, wszystkich złych dziennikarzy w dobrych dziennikarzy... brakuje tylko prośby o przemianę wszystkich Żydów w Polaków.

Nie - nikt tego nie zmyślił.
Nikt nie dałby rady tego zmyślić.
Obejrzyjcie sami:

18:57, anuszka_ha3.agh.edu.pl , Religia
Link Komentarze (4) »
 
1 , 2 , 3