Blog > Komentarze do wpisu

Ukraińscy faszyści i pani doktor Mengele

To najgłupszy wytwór rosyjskiej propagandy, jaki widziałam. Przebija klasyczną stonkę ziemniaczaną zrzucaną z amerykańskich samolotów.

Tutaj jest wszystko, czego potrzeba do wytworzenia emocjonalnego ciągu skojarzeń: Tymoszenko, ukraińscy faszyści, niemieccy faszyści, niemieccy doktorzy, faszystowska Unia Europejska, siedlisko ostatecznej demoralizacji, pobieranie organów z żywych pacjentów, handel organami, masy ukraińskich rannych zbieranych z pól bitewnych pod Donieckiem, prości chłopcy wykorzystywani przez faszystowską juntę jako (dosłowne!) mięso armatnie. 

Wiadomość z rosyjskiego państwowego kanału Rossija 24:

Były adwokat Tymoszenko handlował organami rannych żołnierzy.

W wyniku zhakowania internetowej korespondencji byłego adwokata Julii Tymoszenko, wypłynęła na powierzchnię szokująca informacja. Okazało się, że Serhij Własenko uczestniczył w handlu organami pobranymi od ciężko rannych ukraińskich żołnierzy. Jak donosi kanał telewizyjny Rossija 24, Własenko prowadził korespondencję z niemiecką lekarką Olgą Wieber o dostawach organów w zamian za wsparcie materialno-techniczne. Czasem doktor karci Własenkę za towar złej jakości, a ten w odpowiedzi narzeka na ciężkie warunki pracy: pobierać organy z jeszcze żywych ludzi zabronił mu szef Służby Bezpieczeństwa Ukrainy. Oprócz tego, boi się on wycieku informacji. "Duże ryzyko wycieku i zbyt dużo pytań miejscowego personelu, już nie chcę się z tym związywać!" - pisze. "Towar", jak nazywają organy w korespondencji, Własence dostarczał komendant karnego [tj. antyrebelianckiego] oddziału Donbas, Semen Semenczenko. Własenko karci go za wykonane nieprofesjonalnie pobranie organów i żąda pracować następująco: "Następne pobranie powinniście wykonać "zgodnie z technologią", jak chcesz! Inaczej wystawisz nie tylko mnie".

Krymska prorosyjska gazeta Głos Sewastopola w ogóle się już nie patyczkuje, tylko pisze w samym tytule, że to Tymoszenko handlowała tymi organami. Przytacza dialog winowajców, gdzie faszystowska niemiecka doktór zamawia szyfrem np. 15 serc i 35 wątrób.

(...)
Olga Wieber 04.05.2014 19:1
17 cor, 50 nep 15 hep, 30 pan, 5 pul.
Tacy to ci zachodni partnerzy. Diabetyków u nich sporo, więc jest popyt

Olga Wieber 10.05.2014 22:04
Zamówienia rosną, u ciebie ludzi wystarcza?
Przyjmuj: 15 cor, 63 nep, 35 hep, 20 pan, 5pul.

Tu jest kiosk ruchu, ja tu mięso mam!

(...)
Olga Wieber 22.05.2014 21:51
Udało wam się znaleźć potrzebną ilość, oczywiście to dobrze, ale jakość słaba. Moi ludzie za późno dostają dostęp do materiału!!! Klienci tu czekają

Serhij Własenko 22.05.2014 21:56
To poczekają, do kogo oni jeszcze pójdą? Gdzie jeszcze znajdą??? 
A tutaj strzelanina, miny wybuchają, jak twoim ludziom dostarczać? Choć twoi choć moi spece - zapewniać bezpieczeństwo jest bardzo trudno, zrozum. Materiał trzeba wywozić samemu! 

Staje przed oczyma wizja zbierania mięsa z pola bitwy.

Olga Wieber 22.05.2014 22:10
Róbcie choćby jak pod Aleksandrowką!!! Nie wystawiajcie mnie! Szukajcie więcej materiału, żeby można było wybrać najlepszy.

Serhij Własenko 22.05.2014 22:13
Materiału to wystarczy, wywozić go trudno.

Bo organy do przeszczepu przewozi się hurtem, a potem wybiera jak w sklepie mięsnym, wiadoma sprawa.

A kim jest w ogóle niemiecka pani doktór? Wystarczy wpisać w google i wszystko staje się jasne. Z samego profilu na wrażym facebooku. Na zdjęciu profilowym twarz pomalowana w barwy flagi ukraińskiej. Znaczy faszystka. Nazywa się po niemiecku. Znaczy tym bardziej faszystka. Na banerze u góry zdjęcie z sali operacyjnej. Znaczy lekarka od przeszczepów. Wszystko się zgadza.

Tylko że nic się nie zgadza [1, 2].

Nie lekarka, tylko nauczycielka matematyki z Zaporoża. Skończyła matematykę, uczyła w szkole, potem pracowała jako sekretarka w prywatnej firmie, jako doradczyni prawno-podatkowa w innej firmie, potem wyemigrowała do Niemiec, pracowała w kilku firmach w marketingu, a jedyny związek z medycyną to ostatnia z firm, produkująca sprzęt medyczny.

Jak po czymś takim wierzyć w choć jedno słowo telewizji Rossija, to ja nie wiem. Ale to jest robione pod Rosjan. Widać russkij czeławiek wszystko przełknie.

niedziela, 06 lipca 2014, anuszka_ha3.agh.edu.pl

Ta strona ma fanpage. Lajkujcie!


Polecane wpisy

  • Globalne ocieplenie: Rosyjskie czołgi na łachach wiślanych

    A czy wiecie, że globalne ocieplenie wpłynie na obronność Polski, bo obniży się stan rzek? Jest ta sprawa z linią Wisły. Nasze wojsko robiło symulacje razem z N

  • Mamy kwity

    Nasza redakcja dotarła do mało znanych faktów z życia człowieka, który uchodził za legendę i motor masowego ruchu społecznego. Św. Paweł nie był akceptowany prz

  • Bede grau w gre

    Sytuacja jest jak podczas protestów w sprawie ACTA : Władza nie rozumiała nawet napisów na transparentach. I rację ma autor listu młodych wyborców do PO : "Nie

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: x, *.free.aero2.net.pl
2014/07/07 12:16:44
To jest jak z tym wielorybem płynącym w górę Wisły czy relacjami z porwań przez kosmitów. Część ludzi potrzebuje tego typu informacji do życia i tylko spróbuj im odebrać złudzenia! Jedyne, co w tym niepokoi, to fakt, że nie da się karmić tak paskudną sieczką kogoś, kto jeszcze w głowie takiej sieczki nie ma - a więc bardziej martwi mnie to jako diagnoza stanu rosyjskiej opinii publicznej niż jako analiza celów rosyjskiej propagandy...
-
2014/07/07 18:17:27
Jedno z drugim jest ściśle powiązane. Celem rosyjskiej propagandy jest uczynić rosyjską opinię publiczną niezdolną do logicznego myślenia.
-
Gość: x, *.free.aero2.net.pl
2014/07/07 21:18:54
Ba, kremlowskiej propagandzie nie wystarcza pranie rosyjskich mózgów (oraz zapobieganie ich ponownemu zbrukaniu zachodnimi miazmatami: wyborcza.pl/1,75477,16284057,Rosja_zablokuje_zagraniczne_serwisy_internetowe.html ), teraz przejmują jeszcze umysły katolickiego kleru, by za jego pośrednictwem infekować Polaków: wyborcza.pl/1,75248,16285838,Na_mszy_o_szczepionkach__robi_sie_je_z_plodow_po_aborcji.html
Chyba trzeba wysłać do boju polskie lotnictwo, nim wróg skazi nam płyny ustrojowe. ;)
-
2014/07/08 14:00:49
Dla mnie wystarczyło już ujawnienie że w demonstracjach "matek ofiar banderowców" w różnych miastach brali udział ci sami aktorzy.
-
2014/07/14 10:31:23
A czy sama Weber jakoś zareagowała na te wieści? Mogłaby spokojnie podać media do sądu o zniesławienie.
-
2014/07/14 19:09:55
belsat.eu/pl/wiadomosci/a,20860,nowe-wyzyny-rosyjskiej-propagandy-w-slowiansku-ukraincy-mieli-ukrzyzowac-trzyletniego-chlopca-na-oczach-matki.html

Tu piszą, że niemieccy dziennikarze wyjaśniali sprawę. Może w niemieckich mediach jest coś o tym.
-
2014/07/14 19:20:50
m.spiegel.de/politik/ausland/a-980304.html Napisali w Spieglu o tej pani. Nie podoba mi się, że w nagłówku zrównują propagandę rosyjską i ukraińską.
-
2014/07/18 20:02:48
Mam coś co przebija wszystko:
maxpark.com/community/politic/content/2868849

Złapani bojownicy odmawiają jedzenia i chodzenia do łazienki. Boją się że ukraińcy chcą ich utuczyć i pokroić na organy, a z prysznica będzie leciał kwas siarkowy.
-
Gość: jose, *.pho.pl
2014/08/12 15:26:05
po reakcjach poszczegolnych panstw po zestrzeleniu MH17 tak sobie pomyslalem ze kierunkiem do emigracji (nie zamierzam tu siedziec i bic sie z czerwoną hołotą) wydaje sie być... Australia. Holendrzy po stracie swoich 200 obywateli zachowali sie jak ostatnie pedały...
-
Gość: olim, *.dyn.plus.net
2014/09/10 12:35:42
@anuszka_ha3.agh.edu.pl
Twoje komentarze pod doniesieniami rosyjskich mediów o haniebnym procederze handlu organami pobieranymi od ciężko rannych ukraińskich żołnierzy, w który zamieszani są ludzie z otoczenia Tymoszenko wcale nie zaprzeczają ich wiarygodności.
Za Polish Review: "Kompromitujące dowody opublikowali w internecie członkowie ukraińskiej grupy hakerskiej CyberBerkut. Hakerzy włamali się do kont założonych na Facebooku przez wspomniane osoby i ujawnili korespondencję pomiędzy nimi."
Fakt, że Olga Wieber nie jest z wykształcenia lekarzem nie oznacza, że nie posiada ona wiedzy medycznej wystarczającej do zamawiania "towaru".
-
2014/09/10 15:16:59
@olim
Sadzicie te niedorzeczne bajki nie po to, żeby ktoś w nie uwierzył, tylko dla stworzenia szumu informacyjnego. Aby pozbawić publiczność zdolności logicznego myślenia. Aby nikomu już nie wierzyła.
To jest detalicznie opisane tutaj, zresztą przez Rosjanina z pochodzenia:
www.theatlantic.com/international/archive/2014/09/russia-putin-revolutionizing-information-warfare/379880/